fbpx

Кемпінг

Сімейний відпочинок без гаджетів

Набридла метушня великого міста? З`явилось бажання вимкнути гаджети і залишитися наодинці з природою?

Запрошуємо в комфортабельний кемпінг на березі Дніпра. Проведіть відпустку або уїк-енд в активному ритмі разом з Кемпiнгом «Козак».

Сучасний кемпінг - це зручно та цікаво. Сподобається аутентичний формат як досвідченим мандрівникам, так і прихильникам спокійного пляжного відпочинку.

Класичні мандри з наметом є виснажливим заняттям. Доведеться самостійно розбивати табір, шукати дрова, організовувати простір для відпочинку. Навряд такий перелік задач приведе у захоплення. На туристичному поході не до розваг. Але є чудова пропозиція.

Якщо не хочеться витрачати час даремно, можна скористатися послугами комфортабельного кемпінгу. Вирушайте за місто з сім'єю або друзями в уже організованний табір. Що вийде знайти на туристичній точці «Козак»:

  • просторі одно-, двох-, трьох- і чотиримісні намети, захищені від негоди;
  • облаштована кухня;
  • санвузол і літній душ із гарячою та холодною водою цілодобово;
  • зручне розташування розеток під кожне місце.

Отримайте масу позитивних емоцій на березі Дніпра. Сміливо міняйте нудну атмосферу міста на захоплюючі вечори біля вогнища разом з «Козак».

Перебування з собаками великих та середніх порід, на території Кемпінгу «Козак» - ЗАБОРОНЕНО!

РОЗТАШУВАННЯ

Ми знаходимося за адресою: Херсонська обл. с. Одрадокам'янка, вул. Туристична, 1, (між селами Отрадокамянка і Миколаївка) на березі річки Дніпро

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК