Прогулянки до Нижньодніпровського парку

Якщо маєте намір урізноманітнити стандартний літній відпочинок, обирайте захоплюючу подорож на байдарках в «Нижньодніпровський парк». Національний заповідник завжди радий вітати мандрівників, дивувати природними красотами, знайомити з красою українських земель.

Замовити експедицію із сплавом на байдарках по Дніпру можна через Кемпiнг «Козак». Ми беремо на себе вирішення усіх організаційних питань. Вам залишається тільки отримувати насолоду під час водної прогулянки. У заповідній зоні можна стати трішки ближче до природи, ознайомитися з флорою та фауною регіону, скупатися у дніпровських водах.
Що включає сплав на байдарках в гостинний куточок:

● колективний сплав по річці під керівництвом гідів;

● купання та відпочинок на пляжних зонах;

● рибалка у дозволених водах;

● приготування сніданків, обідів і вечерь на багатті;

● ночівля в наметах;

Хочеться вирватися із залізобетонних обіймів міста? Чудовим рішенням стане подорож до «Нижньодніпровського парку». Зелений і активний туризм привертає все більше людей, які бажають цікаво провести вікенд. Кемпiнг «Козак» готова познайомитися вас з несподіваною стороною херсонського регіону.

РОЗТАШУВАННЯ

Ми знаходимося за адресою: Херсонська обл. с. Одрадокам'янка, вул. Туристична, 1, (між селами Отрадокамянка і Миколаївка) на березі річки Дніпро

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК