Автокемпінг

Мрія будь-якого мандрівника - пожити в трейлері. Міні-будинок на колесах завжди ближче до природи. Ось ти сидиш в зручній кімнаті, але варто відкрити двері, щоб вмить опинитись в найкрасивіших місцях.

Кемпiнг «Козак» запрошує відпочити на березі Дніпра прихильників затишних автобудинках. Ми готові прийняти гостей на власному транспорті, надати все необхідне для забезпечення комфортного відпочинку.

Проведіть день активно, засмагаючи і купаючись. Готуйте апетитні страви на грилі, займайтеся спортом, грайте в рухливі або інтелектуальні ігри. А ввечері вирушайте до власного будиночка на колесах, де є все необхідне для зручної ночівлі.

Такий формат виключає незручні каремати і матраци в наметах. Над головою не буде низької стелі, а від комах просто сховатися, - досить зачинити вікна. Обожнюють перебування на природі сім'ї з маленькими дітьми, прихильники спокійного відпочинку, туристи, які мають намір завітати до природи із затишною ночівлею.

Кемпiнг «Козак» пропонує все необхідне для гостей:

  • парковка з можливістю підключитися до електромережі;
  • облаштована пляжна зона із шезлонгами;
  • санвузол із душем, водопостачання чистою, прісною водою;
  • місця для приготування на вогні, мандрівна кухня.

Відпочивайте у красивому регіоні Херсонської області без зайвих турбот разом із «Козак».

РОЗТАШУВАННЯ

Ми знаходимося за адресою: Херсонська обл. с. Одрадокам'янка, вул. Туристична, 1, (між селами Отрадокамянка і Миколаївка) на березі річки Дніпро

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК